Muadil Toner Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Muadil Toner Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

 

Muadil Toner; yazıcı üretimi yapan firmaların haricinde başka bir firma yada firmalar tarafından üretilip piyasaya sunulan tonerlerdir. Muadil kelimesi eşdeğer, eşit, denk gibi anlamlar taşımaktadır. Genel olarak yan sanayi diye de adlandırılırlar. Baskı maaliyetleri çok düşük olan bu tonerler orjinal ürünlere alternatif olarak piyasada satılmaktadır. Muadil Tonerler orjinal ürüne göre  yine aynı kalite ve baskı alınmasını sağlayabilmektedir. Firmamızca satılan tüm muadil tonerler yüksek kalite standartlarında üretilmiş ve 1. sınıf muadil tonerlerdirTekrar doluma uygun olarak üretilmişlerdir. Atık hazneleri geniştir. Bazı  yazıcıların  içinden çıkan demo tonerler  gibi değildir. Dolayısıyla dolum sonrası toner tozu sızdırarak kağıda leke bırakmazlar. Tonerlerimiz darbeye karşı koruyucu orjinal köpük ve karton ambalaj içinde satışa sunulmuştur.Piyasada , biten tonerlerin toplanıp  tekrar dolumundan sonra satılan tonerlere de muadil toner denilmektedir. Fakat bu tonerlerin kullanım ömrü sadece tek kullanımlıktır, tek kullanım aşamasında bile sorunlar çıkma ihtimali yüksektir(sayfa yazılarında silik görüntü,sayfaya fon atma,sayfada leke oluşması).

Muadil Tonerin Yazıcıya Zararı Varmıdır?

Kaliteli bir üretimle yapılmış ve kalite kontrolden geçmiş olan bir muadil tonerin yazıcıya zarar verme olasılığı yoktur. Tonerlerimiz  kalıp ,mekanizma,sarf malzeme vb. tüm yönleriyle orjinal tonerlerle birebir aynı üretilmişlerdir.  Firmamızda satışnı yapmış olduğumuz muadil tonerler titiz bir üretim ve kalite kontrolden geçirilmek suretiyle satışa sunulmuş 1. Sınıf muadil tonerlerdir. Muadil Toner kullanmak istemeyen tüm müşterilerimizi düşünerek firmamızda orjinal her marka ve model toner bulundurmaktayız.

 

yazıcı,toner,kartus,muadil toner,gaziantep toner,gaziantep kartus,gaziantep dolum,muadil toner dolum,ınkjet dolum,yazıcı,toner,kartus,gaziantep kartus,gaziantep toner,gaziantep toner dolum,gaziantep dolum,muadil toner dolum,ınkjet dolum,yazıcı,kartus,toner,gaziantep toner dolum,gaziantep kartus,muadil toner dolum,ınkjet dolum,yazıcı,kartus,toner,gaziantep toner,gaziantep kartus,toner dolum,muadil toner dolum,kartus dolum,ınkjet dolum,yazıcı,toner,kartus,toner dolum,gaziantep toner dolum,gaziantep kartus dolum,muadil toner dolum,inkjet dolumkartus,toner,yazıcı,gaziantep toner dolum,gaziantep madil toner dolum,gaziantep kartus,gaziantep kartus dolum,ınkjet dolum,toner dolum,kartus dolum,gaziantep dolum,toner,kartus,yazıcı,muadil toner dolum,ınkjet dolum,toner,kartus,yazıcı,toner dolum,gaziantep dolum,kartus dolum,muadil toner dolum,gaziantep kartus,gaziantep toner,inkjet dolum