Toner/Kartuş Satışı

gaziantep kartuş, gaziantep toner, dolum, toner dolum, kartuş dolum, yazıcı,inkjet dolumgaziantep toner, gaziantep kartuş, toner dolum, kartuş dolum, yazıcı, dolumgaziantep kartuş, gaziantep toner, toner dolum, kartuş dolum, muadil toner, yazıcı,

gaziantep kartuş, gaziantep toner, kartuş dolum, toner dolum,muadil toner, dolum,yazıcı,gaziantep kartuş, gaziantep toner, kartuş dolum, toner dolum, muadil toner, dolumtoner,kartuş,dolum,kartuş dolum, toner dolum, kartuş dolum, gaziantep toner, gaziantep kartuş,inkjet dolumTRİO KARTUŞ'da her marka ve model orjinal toner, orjinal kartuş, muadil toner ve kartuş satışı gerçekleştirilmektedir. Orjinal ve muadil toner kartuşlarımız firmamızın garanti kapsamı içerisindedir. Toner ya da kartuş almadan önce bir Trio Kartuş'un fiyatlarını sorup, kaliteyi ucuza mâl edin. Muadil tonerlerimiz baskı sayfa sayısı ve baskı kalitesi garantilidir. Satışını yapmış olduğumuz muadil tonerler kullanıldıktan sonra tekrra dolum olabilmektedir. 

 

Neden Trio Kartuşu Tercih Etmeliyim?

 
Çünkü; TRİO KARTUŞ kurulduğu günden bu yana özverili ve disiplinli bir şekilde hizmet vermektedir. Birden fazla alanda faaliyet gösteren bilgisayar firmalarının ek iş olarak yaptığı kartuş ve toner dolum işlemlerini Trio Kartuş asıl faaliyet kolu olarak yürütmektedir. Trio Kartuş deneyimli ve profesyonel personeli ile kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Dolumu yapılan bütün kartuş ve tonerler test edilmeden siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaz. Trio Kartuş müşteri odaklı yaklaşımı ile firmanın çıkarından önce müşterisinin memnuniyetini gözeterek sizleri ekstra masraftan korumaktadır.

Sık sorulan Sorular

Her tonerin kendine ait belirli bir toner alma haznesi vardır bu hemen hemen bütün tonerlerde değişmektedir..kullanmış olduğunuz tonerin hazne genişliği ve almış olduğunuz sayfa çıktısının koyuluk oranına göre sayfa çıktı sayınız düşük yada toner kapasitesi kadar çıkabiliir.yaygın olarak kullanılan standart tonerlerin genelinde ortalama olarak 1000 ile 1200 sayfa arasında çıktı alma olanağı vardır. Firmamız tarafından yapılan toner dolumlarında sayfa çıktı sayısı ve baskı kalitesi garanti edilmektedir.
Dolum işleminde orjinal kartuşlarda kullanılan sıvı mürekkep miktarına göre değişmektedir.Kartuşlarda aşırı mürekkep konulduğu takdirde kartuşa zarar verme ihtimali yüksektir, bu nedenle belli ölçekte sıvı mürekkep enjekte edilmektedir.Enjekte edilen mürekkep ölçüsü yaklaşık olarak orjinal kartuş sayfa çıktı sayısına yakın çıktı almanızı sağlamaktadır.
Toner dolumu uygun koşullar da ve doğru sarf malzeme kullanıldığı takdirde yazıcınıza hiç bir şekilde zararı olmaz. Firmamız tarafından dolum için alınan tonerleriniz dolum yapılmadan önce bakımı yapılıp daha sonra dolum işlemini gerçekleştirip, testleri alındıktan sonra sizlere teslim edilmektedir.
TRİO KARTUŞ'da yapılan toner dolumları tonerinizin ömrünü uzatmaktadır.Dolumlarda kullanılan sarf malzemelerin kalitesi tonerinizin daha uzun süreli kullanılmasını sağlar.Bir kaç marka ve modelde örnek verecek olursak; Samsung 1610-1640 her 2 dolumda bir drum, her seferinde bıçak temizliği yapılması kaydyla 30-40 defa. Hp 2612 A toner ; 2 dolumda bir drum+pcr 5 dolumda bir magroller 10 dolumda bir atık kutusu bıçağı değişimleri yapılarak 20 defa. Hp 35 A – 36 A ; her iki dolumda bir drum,3 dolumda bir magroller değişimleri yapılarak 10 defa doldurulabilir.