Toner Dolumunda Nelere Dikkat Edilmeli?

Toner Dolumunda Nelere Dikkat Edilmeli?

 

 

 

 

gaziantep, gaziantep kartuş, gaziantep toner, kartuş dolum, toner dolum, yenileme

 

 

 

 

gaziantep toner dolum,gaziantep kartuş dolum,muadil toner dolum,ınkjet dolum,gaziantep kartuş,gaziantep toner,samsung clp 325 dolum,gaziantep renkli toner dolum,gaziantep kartus,gaziantep toner,toner dolum,ınkjet dolum,gaziantep renkli toner dolum,gaziantep kartus dolum,gaziantep toner dolum,gaziantep ınkjet dolum,gaziantep muadil toner dolum,samsung 4623 gaziantep toner dolum,gaziantep kartus dolum,gaziantep muadil toner dolum,ınkjet dolum,samsung 1610 gaziantep toner dolum,gaziantep kartus dolum,gaziantep muadil toner dolum,ınkjet dolum,gaziantep renkli toner dolum,gaziantep renkli toner dolum,gaziantep kartus,gaziantep toner dolum,gaziantep muadil toner dolum,ınkjet dolum,brother toner dolum,gaziantep toner dolum,gaziantep muadil toner dolum,ınkjet dolum,gaziantep kartus,*Toner dolumu işlemine başlamadan önce  hava veya vakum cihazlarının yardımı ile çok iyibir şekilde temizlenmesi gerekmektedir.Toneri     iyi temizlediğimiz takdirde daha kaliteli ve iyi bir baskı elde edebiliriz.

* Toner parçaları söküldükten sonra(drum, pcr, atık bıçağı, magnetic roller, doc.blade) iyi bir şekilde temizlenmelidir.

* Toner parçaları temizlenip tekrar takılmaya başlamadan önce deforme olmuş veya aşınmış olan parçalar yenisiyle değiştirilmesi      gerekmektedir.

* Kaliteli bir toner tozu ile doldurulan tonerlerde baskılarda, aşırı siyahlık ve kağıt yüzeyindeki aşırı dolgu oluşmaz, ince çizgi ve detayların  daha belirgin olması ön plandadır.

* Bazı tonerlerde chip ve sigorta kullanılmaktadır. Chip ve sigorta kullanılmasının sebebi yazıcıya yeni takılan kartuşun renk tonlarına göre  yeniden kalibrasyon yapmasını sağlamasıdır.

 

Gaziantep Toner DolumYazıcı Tonerleri